Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız Düğün-Davet,Temel Atma Töreni,Mezuniyet Töreni,Açılış gibi çeşitli organizasyon sektörlerinde çadır Kiralama hizmeti ile faaliyet göstermektedir.Tecrübeli ekibimiz ve güler yüzümüzle sektörde seçkin bir yerde yolumuza devam ediyoruz.

Misyonumuz

Profesyovenel ve deneyimli teknik kadromuz ile kaliteli hizmet sunmak misyonumuzun temel unsurlarından biridir. Her firma bir hizmete aracılık eder ancak Medya Kiralık Çadır olarak firmamız her zaman en iyiyi amaçlar.

Vizyonumuz

Globalleşen dünyada teknolojik yenilikleri takip eden ve bunu kurumsallık kavramı ile birlikte yürüten Medya Kiralık Çadır, siz müşterilerimize her zaman minimum sürede maksimum hizmet sağlamaya devam etmektedir.

Çalışma Aşamaları

  • Keşif

    Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda belirlenen zaman ve mekan ile ilgili profesyonel teknik ekibimiz ile birlikte ortak bir çalışma yürütülür.Gerekli tespitler yapıldıktan sonra ölçülendirme, ve tasarım hizmeti de tarafımızdan talep edildiği şekilde sağlanmaktadır.

  • Proje

    Karşılıklı mütabakat çerçevesinde talep edilen hizmetler projelendirlilir.Teknik şartname,çizimler ve fiyatlandırmalar projelendirme aşamasına katkı sağlar ve beraberinde ortaya somut bir tablo çıkartılır

  • Uygulama

    Talep edilen hizmetler çerçevesinde keşif ve projelendirme  aşamaları sonrasında uygulama kısmı tamamen profesyonel ve deneymli kadromuz ile birlikte hayata geçer.Minimum sürede maksimum hizmet anlayışımızı da bu aşamada siz müşterilerimize sunmuş oluyoruz.

Phone icon
Hemen Ara
WhatsApp icon
Whatsapp